Strona główna

Środowe ognisko

Jak co roku środowe ognisko o godz. 18.00 oraz koncert zespołu "Kadosz" o 20.00 są otwarte dla gości. Osoby, które chciałyby zakupić kiełbasę, pieczywo, sałatki i herbatę w naszej kuchni, powinny wcześniej zgłosić się pod tel. 530 109 851 lub zostać zgłoszone przez znajomych, którzy są na miejscu  na rekolekcjach. Cena kolacji to 11zł. W innym przypadku należy wszystko przywieźć ze sobą.

Ewangelizacja w Zabrzu

1 sierpnia uczestnicy rekolekcji wyjeżdżają na ewangelizację do par. św. Barbary na os. Młodego Górnika w Zabrzu. Pojawimy się na ulicach ok. 14.30. O 18.00 zapraszamy pod scenę przed kościołem na Dobry Wieczór - koncert dobrej muzyki, świadectwa działania dobrego Boga. Przyjedź nawet, jeśli nie jesteś na rekolekcjach.

 

 

 

Plan dnia

Plan dnia możesz też pobrać tutaj w formacie pdf'a

Rozpoczynamy turnus trzeci

26-07-2014 po tygodniowej przerwie rozpoczynamy trzeci turnus rekolekcji. Prosimy o modlitwę tych, którzy z nami nie będą, a tym, którzy wybierają się właśnie na ten turnus mówimy "do zobaczenia".

Plan w dniu przyjazdu - 3 turnus

Plan pierwszego dnia rekolekcji - soboty możesz też pobrać tutaj w formacie pdf'a

Przyjedź wyspowiadany

Uczestników rekolekcji prosimy o przyjazd w stanie łaski uświęcającej. W sobotę i niedzielę nie będzie możliwości wyspowiadania większej liczby osób. Księża będą dostępni dla Was w ciągu tygodnia.

Oświadczenia dla nieletnich

Osoby niepełnoletnie wybierające się na rekolekcje muszą mieć oświadczenie wypełnione przez prawnego opiekuna.

Oświadczenie takie można pobrać tutaj:

dla osób jadących na turnus 1 lub 2

dla osób jadących na turnus 3

Poniżej podajemy ZASADY SAMODZIELNEGO UCZESTNICTWA MŁODZIEŻY W REKOLEKCJACH:

Czytaj więcej: Oświadczenia dla nieletnich

Uwaga !!! Rodzice !!!

Przy domu pielgrzyma znajduje się ogromna piaskownica oczywiście do wykorzystania przez nasze dzieciaki. Niestety ani Dom Pielgrzyma, ani my jako organizator rekolekcji nie posiadamy zabawek do piasku, dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą: przywieźcie zabawki do piaskownicy dla Waszych dzieci i podpiszcie je wodoodpornym mazakiem, aby potem zabrać do domu

DZIĘKUJEMY :-)

Strona 1 z 3

Odwiedziło nas

019199
DziśDziś23
WczorajWczoraj128
TydzieńTydzień494
MiesiącMiesiąc6179
RazemRazem19199
Joomla templates by Joomlashine